Reklam VerReklam VerReklam VerReklam Ver

İstanbul’dan Alaçatı’ya 3 Farklı Yol

Alaçatı’ya İstanbul’dan gelecekler için Marmara Bölgesi’ni terk etmeden 3 farklı güzergah mevcuttur. İstanbul – Alaçatı arası kilometre, gidilecek yola göre değişir.

İstanbul - Alaçatı

1 – Körfezi dolaşarak: İstanbul’dan Çamlıca gişelerinden girdikten sonra 70 km ileride Batı İzmit gişelerinden çıkış yapılıp, Körfezi takip ederek Gölcük üzerinden Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir istikametinden toplam yol : 615 km

En çok tercih edilen Alaçatı Otelleri için tıklayın

2 – Arabalı vapurla: İstanbul’dan Çamlıca gişelerinden girdikten sonra 25 km ileride Şekerpınar gişelerinden çıkış yapılıp 17 km ilerideki Eskihisar arabalı vapuruna gelinir. Buradan yarım saatlik bir deniz yolculuğuyla karşı kıyı olan Yalova’nın Topçular beldesine gelinir. Sonrasında Yalova, Bursa, Balıkesir üzerinden toplam yol : 550 km.
Not : Arabalı vapur ücreti, otomobil ve içerisindeki kişiler için toplam 50 TL’dir.

3 – Deniz otobüsü: İDO firmasının deniz otobüsüyle İstanbul – Bandırma seferi. 2 saat sürüyor. Oradan Susurluk, Balıkesir, Akhisar istikametinden toplam yol : 360 km
Not : Deniz otobüsü ücreti araç ve içindeki kişiler için ayrı ayrı olup, ortalama araç bedeli 150 TL, yolcu bedeli de 20 tl civarındadır.

 

Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Alaçatı Butik Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 39 konuk çevrimiçi

Fotoğrafçılık Kursu

Alaçatı Tatil © 2013
Alaçatı ile ilgili aradığınız her şey.
WebHome
WebHome - İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri